Ubezpieczenia szkolne

Na szkolnych korytarzach i boiskach bardzo często dochodzi do wypadków, szczególnie w szkołach podstawowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, warto zdecydować się na szkolne ubezpieczenie. Przygotowujemy oferty grupowe dla wielu szkół, zawsze dbając o to, by nasza propozycja była najlepsza i bezkonkurencyjna. Zależy nam również na tym, by rodzice poczuli się pewniej.

Grupowe ubezpieczenie szkolne NWW nie jest obowiązkowe, jednak zapewnia ochronę Państwa dziecku zarówno w trakcie zajęć szkolnych, w drodze do szkoły, jak i podczas wakacji. Nieszczęsliwy wypadek może się przydarzyć wszędzie. Warto zdecydować się na polisę, która w przypadkach urazów – zdarzających się niestety często - okazuje się niezwykle przydatną pomocą. Grupowe polisy zapewniają również usługi dodatkowe. Dla każdej szkoły przygotowujemy odpowiednią i dopasowaną ofertę.

Takie ubezpieczenia kierujemy również do szkół wyższych, mogą z nich korzystać zarówno studenci  studiów stacjonarnych, jak i trybu niestacjonarnego.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Współpracujemy z:
ergohestia warta allianz aviva pramerica signal iduna liberty direct pzu
uniqua axa direct reso concordia generali gothaer compensa Inter Risk